Hoidevöö rasedatele Gerda Suurenda

Hoidevöö rasedatele Gerda

TONUS ELAST TONUS ELAST

Uus

Meditsiiniline elastne toestav vöö on mõeldud kasutamiseks selja alaosa koormuse vähendamiseks ja kõhuosa toestamiseks rasedusperioodil. Kõhulihaste toonuse taastamiseks sünnitusejärgselt.

Vastunäidustused: individuaalne ülitundlikkus koostismaterjalide suhtes.

Kasutamine: toestav vöö pannakse peale hommikul terveks päevaks ning fikseeritakse vastavalt kehakujule. Korralikult kinnitatud vöö toetab kõhtu, aitab toetada lülisammast ning vältida väsimust ja valusid seljas. Vöö kandmine aitab kergendada hingamist. Vöö on universaalne ning seda võib kasutada ka pärast sünnitust kõhulihaste toonuse taastamiseks. Õige suurus valitakse puusaümbermõõdu järgi allpool kõhtu.

Detailid

7 Toodet

Toode on laos

14,90 €

KM-ga

Osta lisaks tooteid 97,00 € väärtuses ja saad TASUTA kohaletoimetamise

Meditsiinilised näidustused: enneaegne (patoloogiline) kõhu allavaje, väikese vaagna elunditelt ja selja alaosa koormuse vähendamine, loote füsioloogiliselt õige asendi hoidmine.

Operatsioonieelsel- ja järgsel perioodil: kõhupiirkonna operatsioonijärgselt taastumise kiirendamine.

Profülaktiline kasutamine: kõhu venitusarmide tekke ning iseenesliku raseduse katkemise ennetamine. Heaolutunde ja mugavuse suurendamine raseduse ajal.

Värvbeež
Materjallateks 42%, polüester 39%, puuvill 19%

Hetkel pole ühtegi ülevaadet

Kirjutage oma ülevaade

Hoidevöö rasedatele Gerda

Hoidevöö rasedatele Gerda

Nõustun

Me kasutame küpsiseid, mis aitavad parandada kodulehe kasutajamugavust. Kui jätkad meie veebipoe kasutamist, siis nõustud küpsiste kasutamisega.