Randmeside vasakule käele Suurenda

Randmeside vasakule käele

TONUS ELAST TONUS ELAST

Uus

Meditsiiniline jäiga toestusega randmeliigese side on raviv-profülaktiline abivahendrandmeliigese jäigaks fikseerimiseks ja stabiliseerimiseks, luustiku ja pehmete kudede kaitseks. Sobib kasutamiseks erinevate haiguste raviks: randmeliigese raviks artriidi perioodil, õlavarre lihaste luumurdude korral, luukoe moodustumise perioodil, käelaba traumade järgselt, käelaba normaalasendi fikseerimiseks. Sobib kasutamiseks traumade ja operatsioonide järgsel taastumisperioodil tursete ja põletikuliste protsesside vähendamiseks. Sobib kasutamiseks ka profülaktilisel eesmärgil.

Toode on erinev nii paremale kui vasakule käele ja on varustatud äravõetava metallplaadiga. Sideme kinnitused võimaldavad reguleerida fikseeringut vastavalt käelaba ehitusele, vajadusel saab toestust välja võtta või painutada vastavalt vajadusele. Pikaajalisel sideme kandmisel tuleb jälgida sõrmede verevarustust.

Suuruse valimisel tuleb võtta aluseks randme ümbermõõt vaadates järgnevaid suuruseid: 

  • S suurus:  12-15 cm
  • M suurus: 15-17,5 cm
  • L suurus: 17,5-20 cm
  • XL suurus: 20-23 cm

Detailid

7 Toodet

Toode on laos

6,50 €

KM-ga

Osta lisaks tooteid 97,00 € väärtuses ja saad TASUTA kohaletoimetamise

Hetkel pole ühtegi ülevaadet

Kirjutage oma ülevaade

Randmeside vasakule käele

Randmeside vasakule käele

Nõustun

Me kasutame küpsiseid, mis aitavad parandada kodulehe kasutajamugavust. Kui jätkad meie veebipoe kasutamist, siis nõustud küpsiste kasutamisega.