Tasakaalupadi Pinofit Suurenda

Tasakaalupadi Pinofit

52815

Uus

Tasakaalupadi parandab kehaasendi stabiilsust, tasakaalu ja koordinatsiooni. Aktiveerib ja tugevdab kehatüve lihaseid. Tasakaalupadi aitab ennetada ja vähendada seljavalusid. Tasakaalupadi sobib ka jalatalla massaažiks.

Tasakaalupadjaga on kaasas pump.

Läbimõõt: 33 cm

Värv: hall

Detailid

1 Toode

Toode on laos

Viimane toode

22,90 €

KM-ga

Osta lisaks tooteid 97,00 € väärtuses ja saad TASUTA kohaletoimetamise

Kasutamine

Staatiline sensoorne aktivatsioon: Tasakaalupadi on hea vahend tasakaalu ja koordinatsiooni arendamiseks läbi harjutuste sooritamise ebastabiilsel tasapinnal. Samuti on võimalik harjutuste sooritamine avatud kineetilise ahela puhul, n. harjutuse sooritamine tasakaalupadjal seistes ühel jalal ning keharaskuse kandmine ühelt tugijalalt teisele. Harjutamine tasakaalupadjal aitab paranemisele kaasa ka lihas-skeletisüsteemi vigastuste järgselt. Tasakaalupadi parandab kehatunnetust vanemaealistel, vähendab kukkumise riske.

Kehatüve (selja- ja kõhulihaste) lihaste aktivatsioon. Istudes tasakaaalupadjal, s.o. „dünaamiline istumisasend“, on selja asend enam korrigeeritud. Võrreldes standardse istumisviisiga on kehatüve lihaste pinge normilähedasem ja vähenenud risk seljalihaste ülekoormuseks.

Massaaz jalgadele. Tasakaalupadja ogaline pind stimuleerib jalatalla sensoorseid retseptoreid ja parandab vereringet. Selle tulemusena jalatalla lihased lõõgastuvad, väheneb lihaspinge.

Vastunäidustused:

  • Valu harjutuste sooritamise ajal.
  • Kasutamine vahetult peale nihestust või luumurdu.
  • Liigeste- ja sidemete põletikud.
  • Tursed
  • Hiljutised kirurgilised õmblused ja haavandid.

Enne harjutuste sooritamist/teraapiat konsulteeri füsioterapeudiga.

Kasutaja maksimaalne kehakaal200 kg
Läbimõõt33 cm

Hetkel pole ühtegi ülevaadet

Kirjutage oma ülevaade

Tasakaalupadi Pinofit

Tasakaalupadi Pinofit

Nõustun

Me kasutame küpsiseid, mis aitavad parandada kodulehe kasutajamugavust. Kui jätkad meie veebipoe kasutamist, siis nõustud küpsiste kasutamisega.