Tasakaalupadi Qmed Suurenda

Tasakaalupadi Qmed

Qmed Qmed

52803

Uus

Qmed tasakaalupadi koos pumbaga. Tasakaalupadi parandab kehaasendi stabiilsust, tasakaalu ja koordinatsiooni. Tasakaalupadi aktiveerib ja tugevdab kehatüve lihaseid. Tasakaalupadi ennetab ja vähendab seljavalusid. Tasakaalupadi sobib ka jalatalla massaažiks. Tasakaalupadjaga on kaasas pump. Tasakaalupadja max kandevõime on 220 kg. Tasakaalupadi on sinist värvi.

Detailid

8 Toodet

Toode on laos

17,72 €

KM-ga

Osta lisaks tooteid 97,00 € väärtuses ja saad TASUTA kohaletoimetamise

Tasakaalupadi on valmistatud PVC materjalist.

Tasakaalupadja kasutamine

Staatiline sensoorne aktivatsioon: Tasakaalupadi on hea vahend tasakaalu ja koordinatsiooni arendamiseks läbi harjutuste sooritamise ebastabiilsel tasapinnal. Samuti on võimalik harjutuste sooritamine avatud kineetilise ahela puhul, n. harjutuse sooritamine tasakaalupadjal seistes ühel jalal ning keharaskuse kandmine ühelt tugijalalt teisele. Harjutamine tasakaalupadjal aitab paranemisele kaasa ka lihas-skeletisüsteemi vigastuste järgselt. Tasakaalupadi parandab kehatunnetust vanemaealistel, vähendab kukkumise riske.

Kehatüve (selja- ja kõhulihaste) lihaste aktivatsioon. Istudes tasakaaalupadjal, s.o. „dünaamiline istumisasend“, on selja asend enam korrigeeritud. Võrreldes standardse istumisviisiga on kehatüve lihaste pinge normilähedasem ja vähenenud risk seljalihaste ülekoormuseks.

Massaaz jalgadele. Tasakaalupadja ogaline pind stimuleerib jalatalla sensoorseid retseptoreid ja parandab vereringet. Selle tulemusena jalatalla lihased lõõgastuvad, väheneb lihaspinge.

Vastunäidustused:

  • Valu harjutuste sooritamise ajal.
  • Kasutamine vahetult peale nihestust või luumurdu.
  • Liigeste- ja sidemete põletikud.
  • Tursed
  • Hiljutised kirurgilised õmblused ja haavandid.

Enne harjutuste sooritamist/teraapiat konsulteeri füsioterapeudiga.

Kasutaja maksimaalne kehakaal220 kg
MaterjalPVC
Läbimõõt33 cm

Hetkel pole ühtegi ülevaadet

Kirjutage oma ülevaade

Tasakaalupadi Qmed

Tasakaalupadi Qmed

Nõustun

Me kasutame küpsiseid, mis aitavad parandada kodulehe kasutajamugavust. Kui jätkad meie veebipoe kasutamist, siis nõustud küpsiste kasutamisega.