Tena Flex Maxi vöömähe Suurenda

Tena Flex Maxi vöömähe

Tena Tena

Uus

Tena Flex Maxi on mugav ja diskreetne eriti suure imavusega vöömähe, mille vahetamine on lihtne ja ergonoomiline. Vöömähe TENA Flex Maxi on anatoomiliselt sobiva kujuga ja kahekordse imava sisuga lekkekindluse tagamiseks.

  • S: Puusaümbermõõt: 61 kuni 87 cm (22 tk pakis
  • M: Puusaümbermõõt: 71 kuni 102 cm (22 tk pakis)
  • L: Puusaümbermõõt: 83 kuni 120 cm (22 tk pakis)
  • XL: Puusaümbermõõt: 105 kuni 153 cm (21 tk pakis)

Detailid

32 Toodet

Toode on laos

18,92 €

KM-ga

Osta lisaks tooteid 97,00 € väärtuses ja saad TASUTA kohaletoimetamise

Vöömähkmetel TENA Flex on patenditud vöö Superfit Waist Belt. Lihtsalt kinnitage vöö ümber piha, seejärel kinnitage mähkme esiosa vöö külge, kasutades takjariba. TENA Flex mähkmete vahetamine on teie lähedase asendist olenemata tavapäraste mähkmetega võrreldes kiirem ja lihtsam, tagab väärikuse ja on hooldajale ergonoomilisem. Vöömähkmetel TENA Flex on täielikult õhku läbilaskev välispind, mis laseb õhul ringelda. Lisaks jätab TENA Flex mähkme eriline lõige teie lähedase puusad ja reied suuremas osas katmata. Toote TENA Flex erilise lõike tõttu pääseb õhk puusadele ligi, nahk püsib kuiv ja terve ning kandjal on mugav. FeelDry tehnoloogia juhib ka suured uriinihulgad kiiresti toote sisse. Uriin lukustub tootesse ja jääb ka surve all nahapinnast eemale, mis teeb toote veel mugavamaks. See on naha tervise hoidmisel esmatähtis. Nii vöö ComfiStretch kui ka kogu vööosa on painduvad ja venivad ning sobivad hästi erinevate kehakujudega. Jalale liibuvate äärekummide ja mittekrabiseva tekstiilmaterjaliga tagab TENA Flex mugavuse, istuvuse, diskreetsuse ja kindla kaitse. Pidamatustooted on disainitud nii, et nende valmistamisel kasutatakse materjale ratsionaalselt. Hea anatoomiline sobivus vähendab lekkeriski, see omakorda vähendab pesupesemise vajadust. Vöömähkmetel TENA Flex on lisakaitseks tõhusad lekkebarjäärid, mis toimivad nii seistes, istudes kui ka lamades. Lõhnaneutraliseerija Odour Neutralizer vähendab ammoniaagilõhna, tagades teie lähedase värskustunde ja väärikuse. Vöömähkmeid TENA Flex ei ole tarvis vahetamisvajaduse hindamiseks lahti võtta. Kui vedelikuindikaatori värv toote välisküljel muutub kollasest siniseks, on õige aeg mähet vahetada. Vedelikuindikaator mähkmel TENA Flex annab teile märku. Imavuse aste on tähistatud värvikoodiga, suuruse ja sobivuse joonised on eristamise hõlbustamiseks selgelt trükitud tootele ja pakendile.

ISO kood09.30.21

Hetkel pole ühtegi ülevaadet

Kirjutage oma ülevaade

Tena Flex Maxi vöömähe

Tena Flex Maxi vöömähe

Nõustun

Me kasutame küpsiseid, mis aitavad parandada kodulehe kasutajamugavust. Kui jätkad meie veebipoe kasutamist, siis nõustud küpsiste kasutamisega.