Tena Slip Super püksmähkmed Suurenda

Tena Slip Super püksmähkmed

Tena Tena

Uus

Tena Slip kleepsudega püksmähkmed tagavad pidamatuse korral kindla kaitse. TENA Slip Super on õhku läbilaskev dermatoloogiliselt testitud nahasõbralik mähe. Suure ja kiire imavusega mähe tagab lekkekindluse. Tekstiilisarnane materjal ja korduvalt suletavad kinnitused on mugavad. Püksmähkmed on mõeldud väheliikuvale või voodihaigele keskmise või raske uriinipidamatuse korral. Saadaval erinevad suurused.

Pakis 30 tk.

S: Puusaümbermõõt 56 kuni 85 cm 
M: Puusaümbermõõt: 73 kuni 122 cm 
L: Puusaümbermõõt: 92 kuni 144 cm 

Detailid

28 Toodet

Toode on laos

19,80 €

KM-ga

Osta lisaks tooteid 97,00 € väärtuses ja saad TASUTA kohaletoimetamise
Tekstiilisarnane välispind on mugav ja nahasõbralik. Kinnitusi on lihtne kasutada ja need on korduvalt suletavad. FeelDry tehnoloogia juhib ka suured uriinihulgad kiiresti toote sisse. Uriin lukustub tootesse ja jääb ka surve all nahapinnast eemale, mis teeb toote veel mugavamaks. Kõik materjalid on dermatoloogiliselt testitud, et tagada terve nahk. Tekstiilisarnane välispind tundub naha vastas mõnusam ja mugavam Lõhnaneutraliseerija Odour Neutralizer pidurdab ebameeldiva lõhna tekkimist, tagades värskustunde ja väärikuse. Mähkmevahetuse vajaduse selgitamiseks ei pea mähet lahti võtma. Vedelikuindikaator värvub mähkme täitumisel kogu ulatuses kollasest tumesiniseks. Kehakuju järgivad elastsed barjäärid ja värvlikummid annavad suurema kindluse ja mugavuse. 

ISO kood09.30.21

Hetkel pole ühtegi ülevaadet

Kirjutage oma ülevaade

Tena Slip Super püksmähkmed

Tena Slip Super püksmähkmed

Nõustun

Me kasutame küpsiseid, mis aitavad parandada kodulehe kasutajamugavust. Kui jätkad meie veebipoe kasutamist, siis nõustud küpsiste kasutamisega.