Tena Pants Plus imavad püksid Suurenda

Tena Pants Plus imavad püksid

Tena Tena

Uus

TENA Pants Plus on ühekordsed imavad püksid, mis hoiavad kindlalt ümber keha. Kolmekordne kaitse lekete, lõhna ja niiskustunde eest. Aluspesu sarnased imavad püksid sobivad aktiivsele iseseisvale kasutajale keskmise ja raske pidamatuse korral. 

Suurused vastavalt puusaümbermõõdule:

  • XS (50-70cm) 
  • S (65-85 cm) 
  • M (80-110 cm)
  • L (100-135) 
  • XL (120-160 cm) 

Suurustel XS-L on pakis 14 tk, suurusel XL pakis 12 tk.

Detailid

56 Toodet

Toode on laos

16,94 €

KM-ga

Osta lisaks tooteid 97,00 € väärtuses ja saad TASUTA kohaletoimetamise
Unikaalne topeltimavusega tsoon tagab kuivuse ja kindlustunde. Topeltimav tsoon juhib niiskuse kindlalt nahast eemale. TENA Pants pükstel on lekkebarjäärid, mis kindlustavad kuiva ja enesekindla tunde. TENA Pants imavad püksid sisaldavad lõhnaneutraliseerijat, mis hoiab ära ebameeldiva lõhna tekke ja leviku, et tunneksite ennast värskelt ja kindalt. TENA Pants imavad püksid on tehtud venivast ja pehmest õhku läbilaskvast materjalist, mis laseb õhul liikuda, vähendades nahaärrituse ohtu. TENA Pants püksid hoiavad kindlalt ümber keha ka märgudes, mis tagab mugavuse ja diskreetsuse. TENA Pants on saadavas mitmes suuruses ja imavuses, et iga naine leiaks endale sobivad püksid keskmise ja raske pidamatuse kaitseks.

Hetkel pole ühtegi ülevaadet

Kirjutage oma ülevaade

Tena Pants Plus imavad püksid

Tena Pants Plus imavad püksid

Nõustun

Me kasutame küpsiseid, mis aitavad parandada kodulehe kasutajamugavust. Kui jätkad meie veebipoe kasutamist, siis nõustud küpsiste kasutamisega.