Libilina Immedia 100x70cm Suurenda

Libilina haakuva välispinnaga

Etac Etac

25118

Uus

Libilina on hea abivahend, mis aitab patsendi asendit voodis kergesti muuta, sealjuures hooldajat liigselt koormamata. Libilina kasutamine aitab vähendada hõõrdumist keha survepunktidele ning ennetada lamatiste tekkimist. Immedia MultiGlide on õhuke torujas libilina, mille pind on seest libe ja väljast haakuv. Väline pind kaetud veekindla kattega.

Mõõdud: 100x70 cm

Detailid

1 Toode

Toode on laos

44,20 €

KM-ga

Osta lisaks tooteid 97,00 € väärtuses ja saad TASUTA kohaletoimetamise

Libilina kasutamine

Asetamine

Libilina asetatakse patsiendi raskete survepunktide alla (enamasti õlad ja puusad) kus keha on kontaktis aluspinnaga.

Libilina asetamine pööramise jaoks:

Voldi libilina kokku jättes ühe serva sõrmede peale, keera patsient ühele küljele ja lükka libilina patsiendi keha alla. Patsiendi pööramine on lihtsam kui kasutatakse ristlina.

Vastaspoolelt saab libilina lahti voltida. Kui patsienti on vaja ainult pöörata külili asendisse, võib libilina asetada ainult puusa alla.

Libilina eemaldamine:

Abiline libistab ühe käe libilina kahe kihi vahelt haarates vastasnurga ja tõmbab aeglaselt enda poole pöörates libiline sisekihi välja.

Libilina asetamine liigutamiseks voodis ülespoole:

Patsient on libisenud voodis alla, aseta libilina ja padi patsiendi alla. Tõmba libilina alla kuni see on abaluude all. Kui patsient saab tõsta oma puusasid siis ta libistab ennast üles kõverdades jalad ja veidi jalgadega lõkates (kui võimalik siis tõsta veidi voodi jalutsit). Kui vajalik siis abiline võib kergelt lükata patsiendi põlve. Tõmberihma võib kasutada patsiendi puusa tõstmiseks.  Võib kasutada ka tõstukit.

Voodisse ja välja

Kui patsient läheb voodisse või tuleb sealt välja peab libilina olema voodi äärest vähemalt 15cm kaugusel. 

Washing instructions

Värvroheline
Laius100 cm
Kasutaja maksimaalne kehakaal300 kg
Pikkus70 cm
ISO kood12.31.03.02

Hetkel pole ühtegi ülevaadet

Kirjutage oma ülevaade

Nõustun

Me kasutame küpsiseid, mis aitavad parandada kodulehe kasutajamugavust. Kui jätkad meie veebipoe kasutamist, siis nõustud küpsiste kasutamisega.