Seisulaud Ella Suurenda

Seisulaud Ella

56035

Uus

Seisulaud Ella on paljude kohandamisvõimalustega funktsionaalne seisulaud, mille kasutusmugavus toetab erivajadustega laste pere igapäevaelu. Mugavustunde tagamiseks on toed ja fikseerimisrihmad polsterdatud. Vastavalt lapse võimekusele ja vajadustele on seisulauas võimalik seisma siirduda läbi kõhuli- või seliliasendi. Seliliasendi saavutamiseks on vaja lisada vaid peatugi. 90° kallutusvahemiku saab lihtsalt muuta, kas manuaalselt (renditooted kõik manuaalsed) või elektriliselt (eritellimusel müük). Seisulaud võimaldab kuni 18° abduktsiooni alajäseme kohta. Kohandusi on võimalik teha, kui laps on seisulauas ning seda kõike on võimalik teha vaid ühe võtmega.  

NB! Hind kujuneb vastavalt toote komplektsusele. Seisulauda osta soovides võtke ühendust meie füsioterapeudi Margitiga, kes aitab teil valida sobiva komplekti 737 00 93 / margit@itak.ee

Toodet on võimalik ka rentida ITAKi Tartu teeninduspunktist. Võimalik tellida ka teistesse teeninduspunktidesse.

Detailid

Osta lisaks tooteid 97,00 € väärtuses ja saad TASUTA kohaletoimetamise

Seisulauda on võimalik eemaldada alusraamilt. Kompaktseks hoiustamiseks ja transpordiks on alusraam kokkupandav.  Tegeluslaud on standardvarustuses. Võimalus tellida ka kausiga tegeluslaud (eritellimusel müük).  Ella seisulaud on saadaval neljas erinevas suuruses. Seisulaual on pikk kasutusaeg, kuna see kasvab koos lapsega. Seisulauda on võimalik tellida neljas erinevad värvuses: sinine (standard), lilla, punane ja türkiissinine.

 

Suurus 1

Suurus 2

Suurus 3

Suurus 4

Vanus

0-4 aastat

3-7 aastat

6-12 aastat

11-18 aastat

Kasutaja pikkus

60-95 cm

90-130 cm

120-155 cm

130-180 cm

Maksimaalne kasutaja kehakaal

30 kg

40 kg

55 kg

80 kg

Hetkel pole ühtegi ülevaadet

Kirjutage oma ülevaade

Seisulaud Ella

Seisulaud Ella

Nõustun

Me kasutame küpsiseid, mis aitavad parandada kodulehe kasutajamugavust. Kui jätkad meie veebipoe kasutamist, siis nõustud küpsiste kasutamisega.