Enureesi alarmaparaat Wetstop Suurenda

Enureesi alarmaparaat Wetstop

96301

Uus

Wet-Stop 3 on käitumisteraapiline seade laste voodimärgamise ehk enureesi raviks. Enureesi alarmaparaat koosneb alarmist ja sensorist, mis on omavahel juhtmega ühendatud. Alarmi saab kinnitada pidžaama või särgi krae külge või õlale (kõrva ligidale, et laps signaali kuuleks). Sensor on klambri kujuga, mis võimaldab seda mugavalt lapse pidžaama või aluspükste külge kinnitada.  

Alarmaparaat võetakse tavaliselt kasutusele alates 6. eluaastast. Refleksi väljakujunemisele kulub 3-6 ravinädalat, aga seadet soovitatakse kasutada 2-3 kuud, et kuiv magamine kinnistuks. Soovitame alarmaparaadi kasutamisel konsulteerida perearsti või spetsialistiga.

Detailid

Seda toodet ei ole hetkel laos

89,00 €

KM-ga

Osta lisaks tooteid 97,00 € väärtuses ja saad TASUTA kohaletoimetamise

Juba vähene hulk niiskust aluspesus, mille külge sensor on kinnitatud, paneb alarmi tööle, laps ärkab ja õpib tasapisi voodit mitte märgama, vaid pissile küsima või ise pissile minema. Kuna juba vähene hulk niiskust sensori vahel olevas aluspesus paneb alarmi tööle, tuleb alati kontrollida, et laps pole enne magamaminekut pesu märjaks teinud. Süsteemi põhimõte on kuivaks õpetamine refleksi väljakujundamise kaudu. Alguses tuleb last WC-sse aidata, sest ta on ärganult segaduses, mida tirisemine tähendab. Aparaat on äärmiselt tundlik, hakkab helisema ja vibreerima juba esimeste pissitilkadega.

Hetkel pole ühtegi ülevaadet

Kirjutage oma ülevaade

Enureesi alarmaparaat Wetstop

Enureesi alarmaparaat Wetstop

Nõustun

Me kasutame küpsiseid, mis aitavad parandada kodulehe kasutajamugavust. Kui jätkad meie veebipoe kasutamist, siis nõustud küpsiste kasutamisega.