Tena Lady Extra Plus Suurenda

Tena Lady Extra Plus

Tena Tena

60202

Uus

TENA Lady Extra Plus hoiab ära lekked, ebameeldiva lõhna ja niiskustunde. See on sama diskreetne kui tavaline hügieeniside, aga imab kordades rohkem ja kiiremini. Nii tunnete ennast kuivalt, kindlalt ja mugavalt.

Pakis 8 tk.

Detailid

14 Toodet

Toode on laos

3,68 €

KM-ga

Osta lisaks tooteid 97,00 € väärtuses ja saad TASUTA kohaletoimetamise
InstaDRY tsoon juhib vedeliku kiiresti sügavale sideme sisse, jättes pealispinna naha vastas kuivaks. Nii saad alati tunda mugavalt ja kindlalt. Ärge laske pidamatusel oma igapäevaelu häirida! TENA Lady sidemetel on lõhnakontrollsüsteem Fresh Odour Control, mis hoiab ära soovimatu lõhna tekke ja leviku. TENA Lady sidemetega saate ennast mis tahes tegevuste juures värske ja enesekindlana tunda. Kõik materjalid on dermatoloogiliselt testitud ning nahasõbralikud. Kuivus on oluline värskustunde säilimisel ja naha kaitsmisel. Seepärast on TENA Lady sidemete pealispind on siidpehmest materjalist, mis juhib hetkega niiskuse nahast eemale. TENA Lady sidemetega tunnete ennast kuiva ja enesekindlana. TENA Lady tagab suurepärase kaitse, mugavuse ja diskreetsuse. TENA Lady sidemed on kehakujule vastavad, et kasutaja tunneks ennast mugavalt ja enesekindlalt. Kõige tähtsam on, et te tunneksite ennast kindlalt. Elastsed ääred aitavad sidemel teie kehakujuga paremini sobituda. Mis tahes tegevuste juures järgivad need õrnalt teie keha liikumist. TENA Lady sidemed annavad liikumisvabaduse ja enesekindluse, ilma et peaksite pidamatuse pärast muretsema. TENA Lady sidemed on pehmest, õhku läbilaskvast materjalist, mis laseb õhul ringelda ja väldib niiskuse teket, hoides naha terve. TENA Lady sidemetega saate ennast värskena tunda.
Pikkus34 cm
Paksus11 cm
ISO kood09.30.21
Kogus8 tk

Hetkel pole ühtegi ülevaadet

Kirjutage oma ülevaade

Tena Lady Extra Plus

Tena Lady Extra Plus

Nõustun

Me kasutame küpsiseid, mis aitavad parandada kodulehe kasutajamugavust. Kui jätkad meie veebipoe kasutamist, siis nõustud küpsiste kasutamisega.