Tena Lady Slim Ultra Mini Suurenda

Tena Lady Slim Ultra Mini

Tena Tena

60020

Uus

TENA Lady Slim Ultra Mini on väike, pesukaitse sarnane side. Hoolimata sideme väiksusest on ta suure imavusega. Pesukaitse on 19 cm pikkune ja vaid 3 mm paksune side, mis tänu oma suurele imavusele tagab teile mugavuse ja kindlustunde terveks päevaks. Tena Lady Slim Ultra Mini side sobib suurepäraselt neile, kel esinevad väikesed uriinilekked.

Pakis 28 tk

NB! Uuenenud Tena Lady Slim pesukaitsed on veel naiselikumad ja tagavad kerge pidamatuse korral kindlustunde igas olukorras. Tänu microPROTEX tehnoloogiale on pesukaitsed väga õhukesed ja diskreetsed, kuid suure imavusega.

Detailid

20 Toodet

Toode on laos

4,48 €

KM-ga

Osta lisaks tooteid 97,00 € väärtuses ja saad TASUTA kohaletoimetamise

TENA Lady väiksemad sidemed sobivad aktiivsele, mugavust ja diskreetsust hindavale naisele väga kerge ja kerge pidamatuse korral.

Palju suurema imavusega kui tavaline pesukaitse

TENA Lady Slim pesukaitsed on unikaalselt õhukesed, imades seejuures kordades rohkem kui tavalised pesukaitsed. Mikropärlid lukustavad uriini endasse ja ei lase ebameeldival lõhnal levida. Nii tunned end kuiva, värske ja enesekindlana.

Lõhnakontrollsüsteem Fresh Odour Control tagab kindlustunde

TENA Lady pesukaitsetel on lõhnakontrollsüsteem Fresh Odour Control. Värskust hoidvad mikropärlid takistavad ammoniaaki tootvate bakterite kasvu ja ebameeldiva lõhna levikut. TENA Lady tagab värske ja kindla enesetunde terveks päevaks.

Kolmekordne kaitse – lekete, lõhna ja niiskustunde eest

Kõik TENA Lady tooted pakuvad teile kolmekordset kaitset lekete, lõhna ja niiskustunde eest. Võimaldab teil tunda end kindlalt nii päeval kui ööl.

Dermatoloogiliselt testitud

Kõik materjalid on dermatoloogiliselt testitud ning nahasõbralikud.

Siidiselt pehme ja õrn

TENA Lady pesukaitsed on siidpehme pealispinnaga, mis on naha vastas eriti õrn. See teeb TENA Lady pesukaitsed nii mugavaks. Tõenäoliselt võite koguni unustada, et neid kasutate.

Kiiresti imav pealispind tagab kohese kuivuse

TENA Lady pesukaitsetel on eriline pealispind, mis juhib vedeliku hetkega sideme sisse, on naha vastas kuiv ning seetõttu mugav kanda.

Pikkus19,2 cm
Imavus80 ml
Paksus3,5 mm
Kogus28 tk

Hetkel pole ühtegi ülevaadet

Kirjutage oma ülevaade

Tena Lady Slim Ultra Mini

Tena Lady Slim Ultra Mini

Nõustun

Me kasutame küpsiseid, mis aitavad parandada kodulehe kasutajamugavust. Kui jätkad meie veebipoe kasutamist, siis nõustud küpsiste kasutamisega.