Lastekäru Jogger Suurenda

Lastekäru Jogger

22009

Uus

Jogger lastekäru on kergesti käsitletav ning hea manööverdamisvõimega väga kerge alumiiniumraamiga käru, mis on sobilik igapäevasteks jalutuskäikudeks kui ka tervisejooksuks. Kärul on mugav polsterdatud iste ning turvalisuse tagab 5-punktirihm. Käru on kompaktselt kokkupandav vaid ühe liigutusega ning eemaldatavad on ka tagumised rattad, võttes vähe ruumi hoiuruumis või auto pagasiruumis.

NB! Hind kujuneb vastavalt toote komplektsusele. Käru osta soovides või lisainfo saamiseks võtke ühendust meie füsioterapeudi Margitiga 737 00 93 / margit@itak.ee

Toodet on võimalik ka rentida ITAKi Tartu teeninduspunktist. Võimalik tellida ka teistesse teeninduspunktidesse.

Detailid

Osta lisaks tooteid 97,00 € väärtuses ja saad TASUTA kohaletoimetamise

Lastekärul on kolm ratast suurusega 12´´, eesmine pöörlev ratas on lukustatav otseliikumiseks. Sõidumugavuse tagavad õhkkummid ja funktsionaalne tagavedrustus. Polsterdatud seljatoe kaldenurk on muudetav (15°-50°) ning kohandatav on ka jalatoe plaadi nurk. Polster on pestav ning vastavalt vajadusele saab kasutada talvist või suvist külge. Kärul on kokkuvolditava aknaga vihma- ja päiksevari, kõrgusreguleeritav käepide, 5-punktirihm, kinnitusrihmad transpordiks. Lisavarustusena pakume vihmakile, peatuge ja istmealust poekorvi.

Istme laius: 35 cm

sügavus: 30 cm

seljatoe kõrgus: 61 cm

Käru mõõtmed avatult: kõrgus 109 cm, pikkus 107 cm, laius 65 cm.

Toote kaal12 kg
Kasutaja maksimaalne kehakaal50 kg

Hetkel pole ühtegi ülevaadet

Kirjutage oma ülevaade

Lastekäru Jogger

Lastekäru Jogger

Nõustun

Me kasutame küpsiseid, mis aitavad parandada kodulehe kasutajamugavust. Kui jätkad meie veebipoe kasutamist, siis nõustud küpsiste kasutamisega.