Lastekäru EIO Suurenda

Lastekäru EIO

22011

Uus

EIO lastekäru on väga kerge käru igapäevasteks jalutuskäikudeks, mis oma komplektsuse poolest sobiv erivajadusega lapsele. Pea- ja  kehatoed ning kehatüverihmad on polsterdatud ning mugavad.

Lastekärul on kerge alumiiniumist raam. Käru eesmised pöörlevad rattad suurusega 9“ on lukustatavad otseliikumiseks, tagumiste rataste suurus on 11“. Standardvarustuses on 5-punktirihm, pea tugipadi, kehatüve ja puusa toepadjad, reguleeritav käetugi ning istmealune poekorv. Kaasas olev vihma- ja päiksevari on eemaldatav. 

NB! Hind kujuneb vastavalt toote komplektsusele. Käru osta soovides või lisainfo saamiseks võtke ühendust meie terapeudi Margitiga 737 00 93 / margit@itak.ee

Toodet on võimalik ka rentida ITAKi Tartu teeninduspunktist. Võimalik tellida ka teistesse teeninduspunktidesse.

Detailid

Osta lisaks tooteid 97,00 € väärtuses ja saad TASUTA kohaletoimetamise

Lastekäru EIO on väga kompaktselt kokkukäiv, ta võtab vähe ruumi hoiuruumis või auto pagasiruumis. Seljatoe kaldenurk on muudetav püstisest asendist poollamavasse asendisse (25°-75°) ning kohandatav on jalatoe plaadi nurk. 

Istme laius: 35 cm

sügavus: 30 cm

seljatoe kõrgus: 66 cm

Käru mõõtmed avatult: kõrgus 114 cm, laius 61 cm, sügavus 117cm

Toote kaal10 kg
Kasutaja maksimaalne kehakaal41 kg

Hetkel pole ühtegi ülevaadet

Kirjutage oma ülevaade

Lastekäru EIO

Lastekäru EIO

Nõustun

Me kasutame küpsiseid, mis aitavad parandada kodulehe kasutajamugavust. Kui jätkad meie veebipoe kasutamist, siis nõustud küpsiste kasutamisega.