Lastekäru Grizzly Suurenda

Lastekäru Grizzly

22100

Uus

Modernse välimusega valge raamiga lastekäru Grizzly on komplektsuse poolest sobilik igapäevasteks jalutuskäikudeks erivajadusega lapsega. Pea-, keha- ja vaagnavöötmetoed ja jalgade eralduspadi on polsterdatud ning reguleeritavad, et tagada lapsele optimaalne kehaasend. Turvalisuse tagavad polsterdatud 5-punktirihm ja turvakaar. Istme asend on muudetav: sõidu suund või seljaga sõidu suund. Turvakaare saab asendada tegeluslauaga. Standardvarustuses on ka aknaga vihma- ja päiksekaitse ja istmealune poekorv. Täiskummid ning tagarataste vedrustussüsteem võimaldavad sujuvat liikumist ka väljakutsuvamal maastikul.

NB! Hind kujuneb vastavalt toote komplektsusele. Käru osta soovides või lisainfo saamiseks võtke ühendust meie füsioterapeudi Margitiga 737 00 93 / margit@itak.ee

Toodet on võimalik ka rentida ITAKi Tartu teeninduspunktist. Võimalik tellida ka teistesse teeninduspunktidesse.

Detailid

Osta lisaks tooteid 97,00 € väärtuses ja saad TASUTA kohaletoimetamise

Lastekäru on kokkukäiv nii istmega koos kui eraldi, kõik neli ratast on eemaldatavad. Kärul on reguleeritav istme laius (18-40 cm), sügavus (25-37 cm), seljatoe kõrgus (57-70 cm), jalatoe pikkus (23-40,5 cm) ning kõrgusreguleeritav käepide. Seljatoe kaldenurk on muudetav püstisest asendist lamavasse asendisse ning kohandatav on ka jalatoe plaadi nurk. Jalatoel on võimalus jalalabad takjapaelaga fikseerida.

Käru laius: 65 cm

kõrgus: 123 cm

pikkus: 115 cm  

lapse pikkus vahemikus: 85-140 cm

Lisavarustusena saadaval tegeluslaud, käepidemele riputatav kott, vihmavari, vihmakile, jalakott, kindad käepidemele.

Polstreid on võimalus tellida kolmes erinevas toonis: sinine, burgundia, hall. 

Toote kaal23 kg
Kasutaja maksimaalne kehakaal43 kg

Hetkel pole ühtegi ülevaadet

Kirjutage oma ülevaade

Lastekäru Grizzly

Lastekäru Grizzly

Nõustun

Me kasutame küpsiseid, mis aitavad parandada kodulehe kasutajamugavust. Kui jätkad meie veebipoe kasutamist, siis nõustud küpsiste kasutamisega.