Ratastooli õhkpadi Conform Suurenda

Ratastooli õhkpadi Conform

24410

Uus

Conform Air Cushion ratastooli õhkpadjad on mõeldud lamatiste ennetamiseks ja raviks. Conform õhkpatja kasutatakse keskmise ja kõrge lamatiste tekkimise riskiga patsientidel. Padja eriline disain ja tekstuur soodustab normaalset verereringet ning vähendab survet istmikupiirkonnas. Padi koosneb omavahel ühendatud “kambritest”.

Patja on saadaval kolmes erinevas kõrguses (5, 7,5 ja 10 cm) ja paljudes erinevates mõõtudes. Patja saab individuaalselt kohandada vastavalt inimese kehakaalule.

Padja kate on tehtud puuvillast. Katte alumine külg on kaetud mittelibiseva materjaliga.

Lamatisi ennetaval õhkkambritega ratastoolipadjal on võimalik kasutada ka plastikplaati, mis katab õhkpadja 2, 4 või 6 õhkkambrit.  Soovitav on kasutada katteplaati kõrgemal õhkpadjal, näiteks 10 cm. Katteplaadi kasutatakse, eesmärgiga vähendada keharaskusest tulenevat survet lokaalselt, on näidustatud tekkinud nahaprobleemide, haavandite korral reie-tuhara piirkonnas või operatsioonijärgsel taastumisel.

Katteplaat asetatakse tühjale padjale ja õhkkambrid tõmmakse aukudest läbi – plaat surutakse padja põhja vastu. Katteplaat jääb peale õhkkambrite täitumist vastu õhkpatja ilma kinnitamata. Padja rõhu muutumine katteplaadi efektiivsust ei mõjuta. Padja puhastamiseks saab katteplaadi eemaldada pärast padja õhust tühjenemist.

Komplektis: padi, kate, paranduskomplekt ja pump.

NB! Enne ostu sooritamist küsi nõu meie spetsialistilt ja täpsusta õhkpadja mõõdud temaga numbril 737 0099

Detailid

2 Toodet

280,00 €

KM-ga

Osta lisaks tooteid 97,00 € väärtuses ja saad TASUTA kohaletoimetamise

Toodetud naturaalsest kummist (24-051 NK green) mis viib allergiariski miinimumini. Naturaalne kumm säilitab elastsuse ka madalatel temperatuuridel.

ISO kood04.33.03.01

Hetkel pole ühtegi ülevaadet

Kirjutage oma ülevaade

Ratastooli õhkpadi Conform

Ratastooli õhkpadi Conform

Nõustun

Me kasutame küpsiseid, mis aitavad parandada kodulehe kasutajamugavust. Kui jätkad meie veebipoe kasutamist, siis nõustud küpsiste kasutamisega.