Blogi

6 kingiideed eakale inimesele

Tõime oma blogis välja mõned head ja vajalikud kingiideed, mida eakatele jõuludeks kinkida. 
Loe lähemalt

TERVELT 2 KUUD TENA MEN SIDEMETELE SOODUSKAMPAANIA -20%!

Põiepidamatuse probleem on meeste seas tegelikult väga levinud – iga kümnes mees kannatab mingil eluperioodil uriinipidamatuse all ning sellega seoses võivad vajada spetsiaalseid abivahendeid.
Loe lähemalt

ITAKi sünnipäev! 24

29.08 tähistab ITAK 24ndat sünnipäeva! Sünnipäeva puhul nädala lõpuni (27.08-02.09.18) e-poest tellides transport TASUTA!
Loe lähemalt

Tervelt 2 kuud Tena Lady sidemetele sooduskampaania -20%!

Tena Lady sidemed on mõeldud just spetsiaalselt naise keha jaoks. Sidemed on diskreetsed ning ei ole riiete all märgatavad. Uriinipidamatuse sidemetel on kleepriba, mis kinnitab sideme kindlalt aluspesu külge, nii et saate muretult oma toimetusi jätkata. Sidemed on pakitud mugavalt ühekaupa, mis muudab nende kaasaskandmise ja äraviskamise diskreetseks.
Loe lähemalt

Tõukeratas – mugav liikumisabivahend eakale

Vanemas eas kipub tihti nii olema, et omal jalal ei jõuta väga pikki vahemaid enam läbida. Liigesed teevad valu ja lihased väsivad suurest pingutusest. Õnneks on olemas erinevaid abivahendeid liikumiseks ning just siin tooksime välja natuke teistsuguse lahenduse tavalisele rulaatorile – tõukeratas Tuplapotku.
Loe lähemalt

EV100

24.02 on Eesti Vabariigi 100. sünnipäev! Eesti sünnipäeva puhul nädala lõpuni (19.02-25.02.18) e-poest tellides transport TASUTA!
Loe lähemalt

Mida teha, kui sinu eakal lähedasel on raskusi vanni minekuga?

Kui sinu eakal lähedasel on tekkinud raskusi liikumisega, uuri, kuidas ta oma pesemistoimingutega hakkama saab. Kas ta saab iseseisvalt pesemas käia? Kas ta peab vanni ronima? Kas ta saab kusagilt kinni hoida? Kas ta jaksab püsti seista? Vajab ta pesemisel abi? Probleemkohtade teadvustamine on esimene samm lahenduse leidmiseks.
Loe lähemalt

Lahtiolekuajad pühade ajal

Pühade ajal oleme suletud järgnevatel kuupäevadel: E, 25.12.2017 T, 26.12.2017 E, 01.01.2018 Soovime kõigile ilusaid jõule ja teguderohket uut aastat! ITAK OÜ
Loe lähemalt

Kuidas tulla toime kerge uriinipidamatusega?

“Kus siin WC on? Kas ma ikka jõuan potile? Appi, midagi lekib! Kas see paistab välja? Mis ma nüüd teen? Loodan, et lõhna tunda ei ole…” Kui oled kunagi avalikus kohas põie üle kontrolli kaotanud, siis ilmselt on sellised mõtted koos kerge paanikaga ka sinu peast läbi jooksnud.
Loe lähemalt

Tarbatu Tervisepargi heategevusüritus „Esimese koolikella jooks“

31.08 toimus Tartu kesklinnas Tarbatu Tervisepargi heategevusüritus „Esimese koolikella jooks“ , millest võtsime meiegi osa ratastoolide tutvustamisega. Üritusel osalesid nii suuremad kui väiksemad jooksusõbrad. Annetustena kogutud osavõtutasuga toetatakse Tartusse liikumispuudega lastele ja noortele spordisaali rajamist ning spordihuviliste invatransporti sinna.
Loe lähemalt
Nõustun

Me kasutame küpsiseid, mis aitavad parandada kodulehe kasutajamugavust. Kui jätkad meie veebipoe kasutamist, siis nõustud küpsiste kasutamisega.