Kiilpadi auguga BIMA Suurenda

Kiilpadi auguga BIMA

BIMA BIMA

Uus

Auguga kiilpadi leevendab keharaskusest tulenevat survet alakehale ja pärasoole-päraku piirkonnale. Padi sobib kasutajale, kellel esinevad hemorroidid, luumurd lülisamba sakraal- piirkonnas, sünnitusjärgsed rebendid, või valulikkus istudes muul põhjusel.

Pakendist välja võetud padi asetatakse toolile augukoht tagapool. Valge silt padjal näitab, mis pidi on õige padi asetada. Lukupool peab asetsema padja allservas. Peale padja puhastamist on oluline, et padja kate on pandud tagasi peale korrektselt. Veenduge, et kõik katte nurgad oleksid välja tõmmatud ja kate oleks tihedalt ümber padja.

NB! Valikus on kaks versiooni:

  • kerge padi (0.6kg) - kasutajale kehakaaluga 70 kg
  • standard padi (0.8kg) - kasutajale kehakaaluga 125 kg

Detailid

4 Toodet

Toode on laos

44,80 €

KM-ga

Osta lisaks tooteid 97,00 € väärtuses ja saad TASUTA kohaletoimetamise

Valikus on kaks versiooni - kerge padi (0.6kg) ja standard padi (0.8kg)


1. Kergema kaaluga padi on pehmem ja on kasutajale kehakaaluga kuni 70 kg. Pehmem istumispadi sobib enamikel juhtudel valutundlikule kasutajale.

2. Standard padi on tihkem ja tugevam, sobib kasutajale kehakaaluga kuni 125 kg. Standard padi sobib kasutajale, kes vajab enam stabiilsust ja kellel on raskendatud püstitõusmine.

Värvsinakashall
ISO kood18.10.06
Mõõdud39 x 36 x 8/2 cm

Hetkel pole ühtegi ülevaadet

Kirjutage oma ülevaade

Kiilpadi auguga BIMA

Kiilpadi auguga BIMA

Nõustun

Me kasutame küpsiseid, mis aitavad parandada kodulehe kasutajamugavust. Kui jätkad meie veebipoe kasutamist, siis nõustud küpsiste kasutamisega.