Abivahendid riietumiseks

Siin on 10 toodet
Näita 1 - 10 10 toodet
 • Haarats 65 cm
  45325

  Haarats, milles on ühendatud maksimaalne kasutatavus ja minimaalne pingutus. Sa ulatud kõrgele, madalale ja kitsastesse kohtadesse. Peamised omadused:• Unikaalne pöörlev pea annab maksimaalse nähtavuse asjade haaramiseks ilma rannet pingutamata. Lihtsalt tõmba, keera ja tegutse.• Tugev konstruktsioon annab suurepärase vastupidavuse ja võimaldab tõsta...

  19,00 €
 • Haarats 82 cm
  45326

  Haarats, milles on ühendatud maksimaalne kasutatavus ja minimaalne pingutus. Sa ulatud kõrgele, madalale ja kitsastesse kohtadesse. Unikaalne pöörlev pea annab maksimaalse nähtavuse asjade haaramiseks ilma rannet pingutamata. Lihtsalt tõmba, keera ja tegutse. Tugev konstruktsioon annab suurepärase vastupidavuse ja võimaldab tõsta raskemaid esemeid.Uued...

  21,00 €
 • Haarats Etac 45 cm
  45320

  Aktiv ulataja lihtsustab asjade haaramist tänu ergonoomilisele käepidemele ja väiksele kaalule. Ulataja haaravat osa on võimalik pöörata nii horisontaalsesse kui vertikaalsesse asendisse. Käepideme ots on varustatud magnetiga. Maksimaalne tõstetavate asjade kaal 2 kg. 

  23,00 €
 • Haarats konksuga 45 cm
  45321

  Ulataja on mitmeti kasutatav, aitab riidesse panemisel ja lahtiriietumisel. Haaratsi otsad on varustatud haakidega, mida on võimalik pöörata. 

  24,00 €
 • Haarats Etac 70 cm
  45312

  Aktiv ulataja lihtsustab asjade haaramist tänu ergonoomilisele käepidemele ja väiksele kaalule. Ulataja haaravat osa on võimalik pöörata nii horisontaalsesse kui vertikaalsesse asendisse. Käepideme ots on varustatud magnetiga. Maksimaalne tõstetavate asjade kaal 2 kg. 

  23,00 €
 • Sukajalgatõmbaja Soxon
  47113

  Pehmest materjalist sukajalgatõmbaja Soxon. Sukajalgatõmbajat on võimalik pesta pesumasinas. Kasutamine: Aseta sokk abivahendi otsa, hoia nööridest kinni ning aseta jalg sukajalgatõmbaja sisse. Tõmmates nööridest abivahendit enda poole, libiseb sokk kergesti jalga.

  15,60 €
 • Sokijalgatõmbaja Etac
  47110

  Etac Socky on hea abivahend sokkide jalga panemisel. Kitseneva jalaosa ja hõõrdumist vähendava materjaliga. Soki panemini abivahendile on lihtne ning jalg libiseb materjalil sujuvalt. Abivahend väldib puusaliigese liigset painutust ning vähendab kukkumisohtu sokkide jalgapanemisel.

  17,90 €
 • Soki-ja suka jalgatõmbaja Etac
  47120

  Etac Socky abivahendid on mõeldud liikumispiirangutega inimestele, kellel on probleeme sokkide ja sukkade jalgapanemisega. Pikk sukajalgatõmbaja on mõeldud lühikese ja pikema säärega sokkide, sukkade ja sukapükste jalgapanekuks. Sukkpükste puhul peaks kasutama kahte abivahendit, millele on lisatud vahetükk nende ühendamiseks.

  39,00 €
 • Kingalusikas nööriga
  45200

  Nööriga kingalusikas mugavaks jalanõude jalga aitamiseks.

  12,14 €
 • Kingalusikas metallist
  45203

  Luksuslik kroomitud metallist kingalusikas on abivahend kingade jalgapanemisel. Pikk kingalusikas aitab kingad jalga ilma sügava ettepainutuseta. Kingalusika kumer osa aitab kingade jalast äravõtmisel. Kingalusika pikkus on 47 cm.

  12,60 €
Nõustun

Me kasutame küpsiseid, mis aitavad parandada kodulehe kasutajamugavust. Kui jätkad meie veebipoe kasutamist, siis nõustud küpsiste kasutamisega.