Taastusravi ja treening

Siin on 81 toodet
Näita 73 - 81 81 toodet
 • Kannakaitsmed
  87299

  Jalanõu sisse asetatav kannakaitse aitab vähendada kannavalu, toimides amortisaatorina, toetab ja kaitseb. Pakis kaks kannakaitset. Sobivad nii vasaku kui ka parema jalanõu sisse. Pestav ja taaskasutatav.

  13,96 €
 • Geelsisetallad
  87319

  Läbipaistvad geelsisepooltallad takistavad kõrge kontsaga kingades libisemist, aitavad vähendada valutunnet, vähendavad survet päka esiosale. Pakis kaks geelsisetalda. Kasutamine: eemalda kaitsekile ja aseta kleepuva pinnaga jalatsi esiossa (laiem pool ees).

  3,52 €
 • Geelpadjad jalanõudele
  87327

  Geelribad pakuvad mugavust ja leevendust igale kohale, kus kingad pigistavad ja hõõruvad. Geelribad toimivad amortisaatorina ja on mugavad. Välistavad hõõrdumise, mis võib põhjustada ärritust. Geelribad sobivad kõigile jalanõudele. Pakis 2 geelriba ja neli ümarat geelipadjakest.

  4,20 €
 • Geelist kannaalune
  87417

  Geelist kannaalused hoiavad käimisel ära tekkiva selgroo põrutamise ja selja väsimise. Sobivad hästi seisva töö tegijaile. Taaskasutatavad. Sobivad jalanõudele suuruses 41-46. Pakis kaks kannaalust. Kasutamine: eemalda kaitsekile ja aseta jalatsitesse liimine pool alla.

  2,78 €
 • Pipraplaaster 10x18 cm
  50592

  Pipraplaastrit kasutatakse lokaalselt, soojendava toime tõttu enesetunde parandamiseks külmetusnähtude, lihaste ja liigestega seotud vaevuste puhul. Pakis üks plaaster, mõõdud: 10x18 cm Ainult välispidiseks kasutamiseks! Kasutamine: avage pakend ja eemaldage kaitsekile. Asetage plaaster puhtale ja kuivale nahale ning vajutage kergelt. Plaastrit võib...

  0,50 €
 • Pipraplaaster 10x16 cm
  50549

  Kasutatakse valuvaigistava vahendina radikuliidi, neuralgia ja müosiidi korral. Pakis üks plaaster, mõõdud: 10x16 cm Kasutamine: vabastada plaaster kaitsekilest ja asetada see liimuva poolega valutavale kohale. Kui ei esine tugevat ärritust, võib plaaster jääda nahale kaheks ööpäevaks. Tugeva kõrvetuse korral eemaldada plaaster ja määrida koht jahutava...

  0,61 €
 • Konnasilmaplaaster 6x10 cm
  50686

  Konnasilmaplaastri kasutamine: pärast sooja jalavanni kleebitakse konnasilmale plaastritükike. Vajaduse korral fikseeritakse plaaster leukoplastiga või marlisidemega. Plaastrit hoitakse konnasilma peal 1-2 päeva. Vajadusel korratakse protseduuri 3-4 korda, kuni konnasilm on küllaldaselt pehmenenud, et seda eemaldada. Pakis üks konnasilmaplaaster, mõõdud:...

  0,90 €
 • Konnasilmaplaaster 2x10 cm
  50685

  Konnasilmaplaaster mõõtudes 2x10 cm on komplektis fikseeriva leukoplastiga 4x10 cm. Kasutamine: pärast sooja jalavanni kleebitakse konnasilmale tumedat värvi plaastritükike ja fikseeritakse heleda leukoplastiga. Plaastrit hoida konnasilmal 1-2 päeva. Vajadusel korratakse protseduuri 3-4 korda, kuni konnasilm on küllaldaselt pehmenenud, et seda eemaldada.

  0,80 €
 • Jalapäka geelpolstrid
  87302

  Jalapäka geelpolstrid aitavad leevendada jalapäkkade põletavat tunnet. Aitavad leevendada survet ja hõõrdumist. Õhuke disain sobib enamikule jalanõudest. Pestavad ja taaskasutatavad.  Lateksivaba ja hüpoallergeenne. Pakis 2 tk.

  4,05 €
Nõustun

Me kasutame küpsiseid, mis aitavad parandada kodulehe kasutajamugavust. Kui jätkad meie veebipoe kasutamist, siis nõustud küpsiste kasutamisega.