Dušitoolid ja vanniistmed

Siin on 22 toodet
Näita 1 - 22 22 toodet
 • Dušitool Etac
  36041

  Etac Swift dušitool on funktsionaalne ja seda on lihtne kasutada. Dušitool on lihtsalt vastavalt kasutaja vajadustele muudetav. Dušitool on kergesti kokkupandav ja selleks ei ole vaja tööriistu. Dušitool on stabiilne- tooli jalgade kummiotsikud kohanduvad ebaühtlase põrandapinnaga. Dušitool on eemaldatavate käetugede ja seljatoega.

  97,00 €
 • Dušitool MDH
  36016

  Dušitool on valmistatud kergest polüuretaan ja alumiinium materjalist. Dušitooli jalgade kõrgust saab reguleerida. Dušitool tagab stabiilse istumisasendi pesemistoimingutel, kui esineb probleeme tasakaalu ja kehahoiu kontrolliga. Dušitool on abiks nii haiguslike seisundite puhul kui ka eakatele inimestele igapäevatoimingutes.  Max kehakaal: 100 kg

  35,00 €
 • Dušitool MDH
  36015

  Dušitool on valmistatud kergest polüuretaan ja alumiinium materjalist. Dušitool on reguleeritava kõrgusega. Dušitool tagab stabiilse istumisasendi pesemistoimingutel, kui esineb probleeme tasakaalu ja kehahoiu kontrolliga. Dušitool on abiks nii haiguslike seisundite puhul kui ka eakatele inimestele igapäevatoimingutes. 

  32,00 €
 • Dušitool Etac Edge
  36065

  Reguleeritava kõrgusega dušitool Etac Edge on kerge ja seda on lihtne puhastada. Madal dušitool sobib hästi kasutamiseks väikses pesuruumis. Dušitooli on võimalik paigutada duširuumi nurka, kus saab selga vastu seina toetada. Dušitooli jalad on valmistatud alumiiniumist ja polüamiidist. Iste on valmistatud polüpropüleenist.

  59,80 €
 • Vanniaste Herdegen
  34013

  Vanniaste sobib nii vanniastmeks kui ka pingiks tualettpoti ees. Vanniistme plaadil on väiksed augud, mis võimaldavad vee äravoolu. Vanniaste on valmistatud alumiiniumist.

  37,90 €
 • Vanniaste koos tugikäepidemega
  34014

  Tugikäepidemega vanniaste on reguleeritava raamiga, mida saab kinnitada mõlemale poole vanni. Vanniaste võimaldab mugavalt ja turvaliselt vanni siseneda ning sealt ära tulla.

  66,50 €
 • Dušitool ratastega
  36070

  Ratastega dušitool on alumiiniumraami ja kokkupandava jalatoega. Dušitool on plastikust seljatoega ja sellel on roostevabast terasest kinnitused. Dušitooli istmekorv on plastikust. Vett ja niiskust taluv alumiiniumist raam on kaetud valge epoksüvärviga. Dušitoolil on terasest kruvid. Dušitooli kaks ratast on varustatud piduritega. Dušitool sobib...

  190,00 €
 • Ratastega dušitool Etac
  16509

  Etac Clean on väga vastupidav ratastega duši- ja tualetitool ning seda on mugav, turvaline ja lihtne kasutada. Duši- ja potitoolil puuduvad keevituskohad, mistõttu väheneb rooste tekkimise oht. Dušitooli iste on disainitud nii, et hooldajal ja kasutajal on lihtne teostada intiimhügieeni toiminguid. Dušitooli käetoed ja jalatoed on soovi korral...

  485,00 €
 • Vanniiste vanni äärele
  33011

  Nautica vanniiste kinnitub vanni äärele. Vanniiste on reguleeritava laiusega. Vanniiste on valmistatud roostevabast materjalist. Vanniiste sobib vannidele laiusega 43-55 cm. Vanniiste on valget värvi.

  65,00 €
 • Vanniiste seljatoega
  33012

  Seljatoega vanniiste Nautica on reguleeritava laiusega. Vanniiste sobib erineva suurusega vannidele. Vanniiste on valmistatud roostevabast materjalist. Vanniiste sobib vannidele laiusega 45-60 cm. Max kehakaal: 100 kg

  69,30 €
 • Vanniiste vanni põhja
  33013

  Nautica vanniiste on vanni põhja paigaldatav kvaliteetne vanniiste, mis on valmistatud alumiiniumist ning kaetud polüamiidiga. Vanniiste on reguleeritava laiusega ja sobib erineva suurusega vannidesse. Vanniiste kinnitub vanni põhja.  VÄRV: VALGE

  64,00 €
 • Vanniiste seljatoega
  33014

  Nautica vanniiste on vanni põhja paigaldatav kvaliteetne vanniiste, mis on valmistatud alumiiniumist ning kaetud polüamiidiga. Vanniiste on reguleeritava laiusega ja sobib erineva suurusega vannidesse. Vanniiste kinnitub vanni põhja. Vanniiste sobib vannidesse, mille laius on 43-55 cm.

  68,00 €
 • Vanniiste Surefoot
  33021

  Kiiresti ja lihtsalt paigaldatav vanniiste. Kõrgus 20 cm.

  37,40 €
 • Vannilaud Etac 69 cm
  35020

  Etac Fresh on meeldiva ja mugava disainiga ning funktsionaalne vannilaud. Vannilaud võimaldab kasutajal turvaliselt liikuda vanni ja sealt välja. Vannilaud Fresh on pälvinud hiljuti tunnustust oma suurepärase disaini ja funktsionaalsuse eest. Vannilaud on unikaalse kujuga – üks laiem ots muudab vanni ja vannist välja liikumise lihtsaks ja turvaliseks....

  43,40 €
 • Vannilaud Etac 74 cm
  35030

  Etac Fresh on meeldiva ja mugava disainiga ning funktsionaalne vannilaud. Vannilaud võimaldab kasutajal turvaliselt liikuda vanni ja sealt välja. Vannilaud Fresh on pälvinud hiljuti tunnustust oma suurepärase disaini ja funktsionaalsuse eest. Vannilaud on unikaalse kujuga – üks laiem ots muudab vanni ja vannist välja liikumise lihtsaks ja turvaliseks....

  43,40 €
 • Vannilaud Obana 70 cm
  35050

  Meeldiva ja mugava disainiga ning funktsionaalne vannilaud. Vannilaud võimaldab inimesel turvaliselt liikuda vanni ja sealt välja. Libisemisvastased kinnitused muudavad vannilaua kasutamise turvaliseks. 

  36,70 €
 • Duši-klapptool Rumble
  36013

  Dušitool on valmistatud kergest polüuretaan ja alumiinium materjalist. Dušitool on reguleeritava kõrgusega. Dušitool tagab stabiilse istumisasendi pesemistoimingutel, kui esineb probleeme tasakaalu ja kehahoiu kontrolliga. Dušitool on abiks nii haiguslike seisundite puhul kui ka igapäevatoimingutes.

  97,00 €
 • Duši-klapptool Nautica
  36012

  Seinale kinnituv klapptool Nautica muudab pesemistoimingud lihtsamaks ja turvalisemaks. Klapptooli iste on valmistatud alumiiniumist ja kinnitused on roostevabast materjalist. Duši-klapptool kinnitub seinale kolme kinnituspunktiga.

  85,50 €
 • Libisemisvastane dušimatt
  35056

  Dušikabiini asetatav matt on mittelibiseva põhjaga. Pealispinnal on nuppudega mitmetasandiline struktuur, millel on masseeriv toime ja ühtlasi vähendab nupuline pind kukkumise riske. Libisemisvastane matt on valmistatud pehmest PVC materjalist.

  15,00 €
 • Libisemisevastane vannimatt
  35055

  Vannipõhja asetatav matt on mittelibiseva põhjaga. Pealispinnal on nuppudega mitmetasandiline struktuur, millel on masseeriv toime ja ühtlasi vähendab nupuline pind kukkumise riske. Vannimatt on valmistatud pehmest PVC materjalist.

  18,00 €
 • Dušitool Manatee
  33510

  Dušitool Manatee muudab vanniskäigu meeldivaks nii hooldajale kui tooli kasutajale. Istme sügavust saab reguleerida, mistõttu iste „kasvab koos lapsega“ ning on pika kasutusajaga. Pesemisalusel on dünaamiline selja- ja jalatugi, samuti on võimalik muuta pesemisaluse kõrgust.  Pesemisalus on kerge ning see on kompaktselt hoiustatav näiteks kapi vahel....

   
 • Ratastega poti- ja dušitool
  16525

  Kerge ja vastupidav alumiiniumist kahe rattaga potitool/dušitool Akva Go 24. Kaasas on siiber, mis on paigutatud istme alla. Käetoed ja jalatoed on üleslükatavad, mis teeb siirdumise küljele lihtsamaks. 

  352,00 €
Nõustun

Me kasutame küpsiseid, mis aitavad parandada kodulehe kasutajamugavust. Kui jätkad meie veebipoe kasutamist, siis nõustud küpsiste kasutamisega.