Kõik valitud tootja kaubad: Pharmaouest Industries

Näita 1 - 4 4 toodet
 • Kõrgendatud servaga kauss
  46552

  Kõrgendatud äärega kauss, mis lihtsustab ühe käega või käte värina korral söömist, kuna kõrge äär võimaldab toitu söögiriistale asetada ilma seda maha ajamata. Kaussi saab kinnitada lauale iminapa abil. Iminappa eemaldades saab kaussi pesta nõudepesumasinas ja kasutada mikrolaineahjus. 

  15,90 €
 • Kõrgendatud servaga taldrik
  46551

  Laia ääre ja kõrge servaga taldrik, mis lihtsustab söömist ühe käega või kätevärina korral, kuna kõrge äär võimaldab toitu söögiriistale asetada ilma seda maha ajamata. Taldrikut saab kinnitada lauale iminapa abil. Iminappa eemaldades saab taldrikut pesta nõudepesumasinas ja kasutada mikrolaineahjus. 

  18,40 €
 • LAMATISTEVASTANE MADRATS GAMME CARGUMIXT
  44038

  Lamatistevastane madrats CARGUMIXT NG on mõeldud keskmise kuni kõrge lamatisriskiga inimesele. Madratsi pealmine kiht on Memory viskoelastne polüuretaankiht. Madrats leevendab survet keha toetuspunktidele ning seeläbi parandab vereringet, vähendades lamatiste tekke riski. Esmane võimalus voodis tekkivate lamatiste vältimiseks on vähemalt iga kolme tunni...

  250,00 €
 • Lamatistevastane madrats Mat Basic Reflex
  44036

  Lamatistevastane madrats MAT BASIC REFLEX on mõeldud madala lamatisriskiga inimesele. Madrats leevendab survet keha toetuspunktidele ning seeläbi parandab vereringet, vähendades lamatiste tekkeriski. Esmane võimalus voodis tekkivate lamatiste vältimiseks on vähemalt iga kolme tunni tagant lamaja kehaasendi vahetamine. Nii saab vähendada liiga pikalt...

  245,00 €
Nõustun

Me kasutame küpsiseid, mis aitavad parandada kodulehe kasutajamugavust. Kui jätkad meie veebipoe kasutamist, siis nõustud küpsiste kasutamisega.